Dlaczego warto wybrać P&O Real Estate do sprzedaży ?

Dlaczego warto wybrać P&O Serviced Apartments & Real estate do sprzedaży nieruchomości?

 

Zespół ekspertów ds. sprzedaży nieruchomości w Warszawie i w Hiszpanii

 

 

Przeprowadzenie udanych negocjacji oraz osiągnięcie korzystnej ceny wymagają wiedzy i umiejętności. Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu przygotowaniu, nasi  doświadczeni agenci służą radą i swoją wieloletną praktyczną wiedzą przy sprzedaży i sprawach administracyjno prawnych związanych z transakcją.  Pilotujemy z Panstwem cały proces transakcji . 

 

Realistyczna wycena nieruchomości

 

 

Analizujemy na bieżąco ceny nieruchomości na bazie wielu serwisów ogoszeniowych i cen transakcyjnch , tak aby zaproponować Panstow najbardziej relna cenę Panstwa nieruchomości . 

 

Baza lojalnych powrwcajacych klientów

 

P&O Serviced Aprtments & Real Estate to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek wśród agencji nieruchomości zajmujących się krotkoterminowym wynajmem nieruchomosci oraz ich sprzedaza, jak rowniez wynajmem dlugoterminowym w Warszawie, przyciągająca wartościowych klientów. 

 

Mamy doskonałe rozeznanie na lokalnym Warszawskim rynku oraz na rynku Hiszpanskim gdzie mamy również biuro sprzedaży , ale także wgląd na sytuację międzynarodową, więc jeżeli cenisz sobie korzyści płynące z naszej wiedzy zarówno lokalnej jak i wśród kupców zagranicznych, P&O Serviced Apartments & Real Estate jest naturalnym wyborem. 

 

Silna pozycja marketingowa

 

Inwestujemy tysiące złotych miesięcznie do promocji nieruchomości naszych klientów trafią do jak największej ilości potencjalnych nabywców. 

Poprzez rozważną analizę naszych specjalistów ds. marketingu, optymalnie pozycjonujemy oferty naszych klientów na wielu kanałach marketingowych, takich jak portale branżowe, kampanie mailowe, pozycje wyszukiwarkach internetowych,z materiały drukowane oraz wystawiane ofert w naszej witrynie,  tak aby zapewnić jak najlepszą widoczność propmowanych  ofert .

 

Doskonała strona internetowa

 

P&O Serviced Aprtments & Real Estate może poszczycić się innowacyjną stroną internetową, odwiedzaną przez dziesiątki tysięcy użytkowników miesięcznie. Niezależna możliwość prezentowania ofert i zapytan

Nasza strona internetowa używana jest nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także przez inne agencje nieruchomości szukające ofert dla swoich klientów i jest rozpoznawalna jako punkt wyjściowy wyszukiwania nieruchomości o wysokim standardzie w centrum  Warszawy i na Costa del Sol w Hiszpanii gdzie dysponujemy nazą ponad 28.000 nieruchomości www.pandoapartments.es

 

Profesjonalna fotografia

 

 

Na rynku pełnym słabo zaprezentowanych ofert, P&O Serviced Aprtments & Real Estate   podnosi poprzeczkę w profesjonalnej prezentacji nieruchomości swoich klientów. Nasze siesje zdjęciowe przeprowadzane są profesjonalnym sprzętem, z profesjonalnym fotografem i z profesjonalnym Home Stagerem któy przygotuje mieskzanie zarówno do sprzedaży jak i do wynajmu długo czy krókoterminowego. 

Nasi wyspecjalizowani fotografowie używają wyłącznie sprzętu z najwyższej półki, aby dostarczyć zachwycające fotografie najlepszej jakości. Razem z przejrzyście stworzonymi opisami, rezultat mówi sam za siebie. Profesjonalne i atrakcyjne oferty są idealnym pierwszym krokiem do zwiększenia zainteresowania Twoją nieruchomością.

 

Specjalistyczne usługi

 

Skupiając się na nieruchomościach o wysokim standardzie w centrum Warszawy oraz luksusowym segmencie na Costa Del Sol , P&O Serviced Aprtments & Real Estate   oferuje węższy, lecz bardziej wyspecjalizowany zakres usług. W rezultacie, znamy nasz rynek lepiej niż ktokolwiek inny! 

 

Elastyczne godziny spotkań

 

 

Zespół agentów P&O Serviced Aprtments & Real Estate  oferuje elastyczne terminy spotkań, wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, którymi w większości są ciężko pracujący profesjonaliści nie mający możliwości oglądać nieruchomości w typowych godzinach pracy. Nie pozwalamy uciec żadnej okazji, by pokazać Twoją nieruchomość.